Столи і стула

Замовити виріб з індивідуальним дизайном

Всі товари розділу

Ковані меблі - не тільки естетично привабливий, але і функціональний елемент ландшафтного дизайну. З її допомогою створюють місце відпочинку на дачі, біля котеджу, на ділянці біля приватного будинку.

Види кованих столів і стільців

Ковані меблі для дачі ділиться на безліч різних груп по:

Матеріалу стільниць і спинок. Найчастіше використовують дерев'яну основу, яке прикрашають елементами художньої ковки. Його покривають захисним лаком, іноді - фарбують в яскраві відтінки. Також можуть використовувати скло, але такі меблі досить тендітна. Ще один можливий варіант - металеву основу: дрібні декоративні елементи кування, що утворюють єдине полотно.

Форми стільниць і сидінь. Круглі форми виглядають витонченішими за все. Крім того, такі вироби досить зручні. Також на дачах і присадибних ділянках часто використовують вироби з прямокутною формою стільниць і сидінь. Найрідше встановлюють квадратні вироби - вони виглядають дещо незграбними.

Висоті. Ковані стільці та столи можуть бути низькими (для відпочинку) або високими, які використовують для облаштування їдальні під відкритим небом або на терасі. Невеликі вироби схожі з журнальними. Поруч з ними часто встановлюють ковані крісла-качалки для відпочинку.

Переваги кованих меблів

  • Стійкість до корозії - метал покривають захисними складами, які не дають йому іржавіти.
  • Міцність - декоративна художня ковка легко витримує сильні удари і постійні механічні навантаження.
  • Естетична привабливість - декоративні елементи виглядають витончено, легко, респектабельно.
  • Довговічність - завдяки міцності і стійкості до зовнішніх негативних факторів, металеві вироби служать більше 10-15 років.
  • Простота догляду - достатньо своєчасно протирати каркас від пилу і бруду і періодично оновлювати захисне покриття.
  • Різноманітність форм - метал дуже податливий і дозволяє реалізувати будь-які ескізи.

Чому варто зробити замовлення у нас

Ми працюємо за прийнятними цінами і дбаємо про якість. Використовуємо міцні безпечні сплави і матеріали, надаємо гарантію терміном на 1 рік, пропонуємо комплекс послуг до доставки і установки.

Вибирайте відповідний варіант в каталозі або замовляйте розробку індивідуального ескізу. Зателефонуйте, розповімо докладно про наші переваги та доступні варіанти меблів.