Зеркала

Замовити виріб з індивідуальним дизайном

Всі товари розділу

Дзеркала в кованій рамі

Ковані дзеркала в Москві стають модним трендом. Вони ідеально вписуються в стиль лофт, але можуть використовуватися в інших інтер'єрах: розкішному класичному, бароко, хай-тек і так далі. Особливо вигідно вироби виглядають в унікальному дизайні, реалізованому за спеціальним проектом.

Види кованих дзеркал

Конструктивно вироби представляють собою ковану раму для дзеркал різного розміру. Вона проводиться з металевої основи: найчастіше прутів різного діаметра. Методом гарячої та холодної ковки виготовляється каркас, потім декоративні елементи. Окремі частини скріплюються між собою зварюванням; місця з'єднань зашкуріваются, щоб не було задирок і гострих рельєфних країв. Заготівлю фарбують в обраний замовником колір.

За призначенням ковані дзеркала поділяються на дві великі групи:

 • Підлогові. Найчастіше вони стоять в повний людський зріст, мають правильну прямокутну форму. Встановлюються на підлогу, або на спеціальну підставку.
 • Настінні. Вони менше, але за рахунок цього легше. Вішаються на стіну. Можуть бути круглими, квадратними, овальними, трикутні і у вигляді інших форм.

Також бувають ще кишеньковими і настільними, але виготовлення кованих рам для них нерентабельно.

Дзеркало в кованої рами може бути маленьким, середнім, великим або дуже великим. Рама прикрашається декоративними елементами: вензелями, рослинними або геометричними орнаментами, вигнутими лініями. Можна вибрати будь-який вдале оформлення з широкого асортименту.

Переваги кованих дзеркал

Коване дзеркало в передпокій, спальню, ванну або іншу кімнату прикрасить інтер'єр і стане акцентом для певної зони. Такий виріб:

 • служить довго, не менше 60 років, при належному догляді - не менше ніж 100 років;
 • додатково захищає скло від пошкоджень;
 • не боїться будь-яких зовнішніх впливів: високої вологості, пилу, хімічних сполук, сильних ударів або постійних статичних навантажень;
 • легко миється і не вимагає ретельного догляду.

Головна перевага в широкому виборі виробів: можна підібрати товар під будь-який інтер'єр. Популярні туалетні столики з кованими дзеркалами - вони часто прикрашають спальню або гардеробну.

Чому варто купувати у нас?

Пропонуємо купити коване дзеркало. Наш завод художнього кування має своє велике виробництво і тому пропонує вам:

 • прийнятні ціни, без прихованих накруток і націнок від посередників;
 • швидке виробництво, до 7-10 робочих днів на один виріб;
 • рами з якісних і екологічно безпечних матеріалів;
 • якісні дзеркала, виготовлені з дотриманням норм виробництва і фарбування;
 • гарантію від 1 року на вироби, ремонт протягом цього терміну.

Фахівці заводу досвідчені, працюють мінімум 10 років. При необхідності ми допрацьовуємо стандартні ескізи під ваші вимоги або створюємо нове рішення. Можете просто передати нам дзеркало і отримати його в новій барвистою рамі.

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом, щоб дізнатися вартість виробництва або отримати відповіді на питання, що цікавлять.