Ковані огорожі

Замовити виріб з індивідуальним дизайном

Всі товари розділу

Художня ковка огорож на замовлення

Кована огорожа - ексклюзивний і елегантний елемент декору, який підкреслює тонке естетичне почуття його власника. Це дуже гарний, і в той же час надійний спосіб прикрасити своє оточення. Міцний метал і зварювальні шви, якими поєднані елементи решіток і перил, будуть надійно захищати ваш будинок від будь-якого вторгнення і зовнішніх фізичних впливів. При цьому, зовнішній вигляд цих загороджень буде радувати око красивими орнаментами бароко, ренесансу або ж своєю строгою симетрією.

Вироби з кування, виконані в одному стилі, будуть вигідно виділяти ваше приміщення серед інших. Вони утворюють єдину атмосферу і загальний завершений вигляд, а також додадуть вашим вікнам, балконах або сходовим огородженням особливу привабливість.

Наш завод розробляє ексклюзивні вироби за принципом - індивідуальність в кожен будинок. У нас велике ковальське виробництво, за допомогою якого втілюються самі неординарні ідеї. Будь-який наш проект - таких як перила для сходів, балконні огорожі або решітки на вікна - буде майстерно виконаний нашими дизайнерами і ковалями. Для виготовлення кованих огорож ми використовуємо найсучасніше обладнання та якісні матеріали в поєднанні з досвідом і творчим началом наших співробітників.

Наші переваги кованих огорож:

  • Асортимент матеріалів і способів фарбування. Ми пропонуємо вироби з різних сплавів металу на вибір і різноманітність способів фарбування.
  • Велика розмаїтість дизайнерських рішень - в нашому каталозі ви знайдете безліч варіантів виконання кованих виробів, кожне з яких ви можете підібрати індивідуально під себе. Але основним напрямом компанії - розробка унікальних проектів з нуля.
  • Повний супровід клієнтів. При замовленні кованих огорож в нашій фірмі ми надаємо повний спектр додаткових послуг - від замірів площі до остаточного монтажу.
  • Виконання завдань будь-якої складності. Наше передове обладнання дозволяє задовольнити вимоги будь-якого клієнта і виконати найскладніше дизайнерське рішення.

Наш завод вже довгий час займається художньою ковкою огорож на замовлення, і ми можемо гарантувати першокласне якість кожного виробу. Крім здатності виготовляти технічно складні вироби, наше обладнання і досвідчені співробітники здатні виконувати замовлення великих обсягів. У разі, якщо ви хочете повністю прикрасити приміщення виробами художньої ковки - гратами, поручнями та балконними огорожами в єдиному стилі - то вам однозначно варто звернутися до нас, так як у нас найвища точність повторення деталей і елементів ковки.

В каталозі готових виробів ви можете вибрати типовий ескіз, або доповнити його своїми правками.

Ціни на нашу продукцію не залишать вас байдужими, адже Ви можете придбати унікальне кована огорожа без серйозних витрат прямо у виробника!