Козирки

Замовити виріб з індивідуальним дизайном

Всі товари розділу

Ковані козирки встановлюють над входом в приватні будинки, багатоквартирні будинки, громадські установи, комерційні об'єкти.

Вони захищають від опадів та сонця, а також надають фасаду унікальний зовнішній вигляд.

Види кованих козирків

Односхилі. Являють собою прямокутні або квадратні листи, встановлені під ухилом до фасаду. Забезпечують легкий відтік опадів і скупчення снігу за рахунок нахилу. Прості у виготовленні, тому коштують недорого. Декоративну функцію виконують боковини, які також приймають основне навантаження.

Напівкруглі. Нагадують арку, можуть згинатися під різним кутом. Також відрізняються легким відтоком опадів. Декорують зазвичай фронтальну частину.

Кулясті. Такі ковані козирки над ганком нагадують парасольку, тому що накривають ганок куполом. Через складність виготовлення коштують дорого, проте відрізняються високим рівнем естетичної привабливості.

Хвилеподібні. Купол може бути зігнутий вперед або в бічні сторони. Роль прикраси виконує декоративний буртик.

Прямі. Навіси встановлені над входом під прямим кутом до фасаду будівлі. Чи не забезпечують відтік опадів, але витримують серйозні навантаження. Декоративну функцію часто виконують перила.

Сегментовані. Нагадують зламані сферу. Також коштують дорого за рахунок складної конструкції.

За матеріалом облицювання розрізняють: козирки c полікарбонатом і металом.

Крім того, у виробах, як зварного, так і кованого типів, можуть застосовуватися різні матеріали облицювання каркаса. Найчастіше використовується метал і полікарбонат. Козирки з полікарбонату дуже прості в установці, крім того вони міцні, зносостійкі і мають високу світлопропускну здатність, що як не можна до речі в тому випадку, коли вхід в будівлю затемнений.

Фахівці нашого підприємства будуть курирувати всі дії з облагороджування вашої вхідної групи від початку - виміру установочного місця, і до самого фіналу - монтажу готового виробу.

Переваги кованих козирків

  • Довгий термін служби - він досягає 50 років і більше за рахунок міцності і надійності металу,
  • Естетична привабливість - декоративні ковані елементи прикрашають фасад будівлі,
  • Функціональність - навіс захищає вхід від опадів, перила роблять спуск по ганку зручнішим,
  • Стійкість до впливів - метал не боїться статичних навантажень, ударів, високих і низьких температур,
  • Стійкість до корозії - завдяки захисному покриттю, конструкція не іржавіє під дощем.