Навісні споруди з ковки

Замовити виріб з індивідуальним дизайном

Всі товари розділу

Види кованих навісів

Основою для виробництва таких виробів служать металеві заготовки - листи, прути і так далі. Вони деформуються в процесі холодної або гарячої ковки та утворюють основу, прикрашену декоративними елементами. Саме навісне споруда може бути відкритим, щоб «дах» утворили в'юнкі рослини, або стандартним. Стандартні ковані навіси в свою чергу можуть виготовлятися з профлиста, полікарбонату або металу. Вибір матеріалу залежить тільки від ваших уподобань. Кожен з них має свої особливості: наприклад, полікарбонат пропускає сонячні промені, а профільований лист сильно нагрівається влітку.

У каталозі представлені 3 їх різновиди:

 • Ковані козирки. Вони розташовуються над дверима. Основне призначення таких виробів - захист двері від опадів у вигляді дощу і снігу. Найчастіше використовується сферична форма козирка, але він може бути і плоским, і увігнутим. Основна відмінна риса таких виробів - невеликі габарити.
 • Навіси для автомобілів. Вони дозволяють спорудити безпечну парковку. Такий виріб захищає транспортний засіб від палючих променів, запобігаючи нагрівання салону, а також від граду, вітру, дощу, снігу та інших атмосферних впливів. Можна підібрати виріб будь-яких розмірів і будь-якої висоти.
 • Альтанки. Дахи альтанок найчастіше виконуються за типом ковано-зварної конструкції, тобто не мають основи. Такий навіс складений виключно з декоративних елементів і не перешкоджає проникненню світла. Можна замовити виріб з металевою основою, профнастилом або полікарбонатом, щоб захиститися від опадів.

У кожному підрозділі каталогу представлено безліч різнопланових ескізів. Навісні споруди можуть бути виконані в будь-яких стилях - від класичного, із застосуванням рослинних орнаментів і хвилястих ліній, до готичного, з чітко вивіреними формами і використанням стріл.

Переваги кованих навісів

 • захищають простір від будь-яких атмосферних впливів і дозволяє спокійно перебувати на вулиці навіть у зливу;
 • прикрашають присадибна ділянка або будинок, в залежності від місця його розташування;
 • попереджають можливі травми від граду або сильного вітру, який валить дерева;
 • дозволяють створити єдину композицію ландшафтного дизайну, якщо на ділянці присутні інші вироби художнього кування.

Крім того, ковані навіси надають будинку статусності: вони завжди виглядають багато і респектабельно.

Переваги нашоъ компанії

Наш завод художнього кування:

 • працює за унікальними ескізами, створюючи нові проекти або доповнюючи наявні в відповідно до ваших потреб;
 • обладнаний німецькими верстатами для кування;
 • виробляє ковані навіси точно в строк - близько 7 робочих днів;
 • надає гарантії якості: у нас працюють досвідчені ковалі, які вкладають душу в кожний виріб.

Вибирайте відповідний ескіз і оформляйте замовлення! Ми озвучимо вам вартість виробництва і доповнимо ескіз, якщо це необхідно.

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом, щоб отримати професійну консультацію або отримати допомогу у виборі відповідного вироби.