Паркан з ковкою

Замовити виріб з індивідуальним дизайном

Всі товари розділу

Види кованих парканів

Ковано-зварні паркани. Вони складаються тільки з основи - прутів - і утворюють несуцільну огорожу, через яке можна бачити, що відбувається у дворі. Декоративні елементи кріпляться до основи за допомогою зварювання.

Конструкції з полікарбонатом. Мають прозору або непрозору основу і прикрашаються декоративними елементами.

Паркани з профлиста з елементами ковки. Їх основою служить профільований лист - металевий виріб з рифленою поверхнею, забарвлене в червоні, зелені або інші кольори.

До першого типу також відносяться ковані огорожі з цегляними стовпами. У них є металеві секції, виконані із прутів і декоративних елементів: вони розташовуються між основою - стовпами з каменю, цегли або іншого будівельного матеріалу.

Вироби розрізняються між собою за стилем виконання. Найпопулярніші ковані огорожі - з рослинними орнаментами, елементами або симетричними геометричними візерунками. Найчастіше огорожі для будинку мають мінімальну кількість декоративних елементів. Такі рішення швидко виробляються і прості в експлуатації: при фарбуванні йде менше часу і сил.

Чому варто купувати у нас?

  • слідуємо встановленим ГОСТам при виробництві та фарбування кованих огорож та інших виробів;
  • використовуємо екологічно чисті сплави, фарби та інші матеріали;
  • пропонуємо мінімальні ціни за рахунок власного великого виробництва;
  • надаємо гарантію від 1 року на всі вироби;
  • пропонуємо комплексну роботу, від створення ескізу до установки готового паркану.

Всі фахівці в нашій компанії мають багатий практичний досвід: мінімум 10 років.

Вибирайте відповідний кований паркан або надсилайте нам свій ескіз, щоб ми виготовили ідеальна огорожа для вашого будинку! Телефонуйте за вказаним номером, щоб отримати первинну безкоштовну консультацію.

Етапи створення кованих огорож в нашій компанії

Процес виготовлення починається з замірів території і складання попереднього проекту. Наші дизайнери виконають для вас унікальний ескіз, який буде підкреслювати винятковість огороджувальних території. Наші виробничі потужності дозволять виконати будь-яку Вашу ідею. Також Ви можете замовити будь-який готовий паркан з ковкою з нашого каталогу.

изайнери компанії є одночасно художника, який створює неповторний дизайн, і проектувальника складних і надійних металоконструкцій. При такому підході зберігається основне призначення забору - в першу чергу він необхідний для виконання охоронних функцій, бути надійним і неприступним, і при цьому має бути присутня естетична складова. Для полегшення процесу створення вироби є каталог ескізів та фотографій окремих елементів, що допомагає клієнту представити деталі майбутнього виробу і вибрати те, що він хоче бачити у своєму проекті.

Наступний етап - виготовлення окремих кованих секцій паркану на виробництві. При цьому дуже важливо майстерність ковалів. Необхідно відчувати метал - його міцність, податливість, враховувати внутрішні напруги металу для того, щоб конструкція залишилася міцною навіть при самій вишуканою формою деталі. Нашим майстрам підпорядковується вогонь і полум'я - багаторічний досвід створення творів з металу дозволяє виконати вироби художнього кування будь-якої складності.

Наше підприємство - це не просто ковальська майстерня, а велике підприємство в Львові з виготовлення кованих виробів, оснащене найсучаснішим обладнанням. Це дозволяє виготовляти секції парканів в будь-яких обсягах при мінімальних термінах виконання.

Команда кваліфікованих монтажників в найкоротші терміни виконає установку конструкції на об'єкті з дотриманням всіх будівельних норм, правил і розрахунків. Також наш завод пропонує використовувати елементи кування в поєднанні з полікарбонатом, профнастилом або цеглою. Це створить додатковий захист і приховає територію від сторонніх очей. Ми надаємо великий вибір даних матеріалів, розрахунок і монтаж.