Бесідки

Замовити виріб з індивідуальним дизайном

Всі товари розділу

Види кованих альтанок

У більшості випадків такі альтанки представляють собою прямокутний або округлий каркас з дахом, під якою ховаються від дощу або сильних поривів вітру. Залежно від конструкції, розрізняють два типи альтанок:

Відкриті. Такі ковані альтанки для дачі не мають даху. Використовуються тільки в сонячну погоду, коли немає опадів. Найчастіше замість даху передбачені декоративні елементи - вензелі, листочки або інші їх види. Якщо посадити кучеряві рослини поруч зі стінами альтанки, воно поступово утворює природний зелений купол - він буде створювати тінь і захищати від сонця.

Закриті. У їх конструкції передбачена дах для захисту від опадів і створення тіні. Є безліч варіантів даху - найчастіше її роблять з металочерепиці, полікарбонату, профнастилу або сталевого листа. Метал нагрівається, тому вдень в такій альтанці може бути жарко. Полікарбонат пропускає промені, тому створює природну привабливу гру світла.

Переваги ковки

  • Гнучкість - можна замовити стандартні красиві вироби або незвичайні - ковані садові альтанки у вигляді колісниці
  • Міцність - каркас легко витримає веселі ігри дітей, сильні пориви вітру, постійні навантаження
  • Стійкість до впливів - метал не боїться вологи, опадів, перепадів температур, УФ-променів і інших агресивних зовнішніх факторів
  • Довгий термін служби - металеві ковані декоративні елементи прослужать вам не менше 20-30 років при правильному догляді
  • Привабливість - кування ніколи не виходить з моди, показує статус і задає особливий настрій вечора

Щоб купити альтанку, замовте вподобаний виріб на сайті або зателефонуйте нам.