Вироби художньої ковки від заводу Gaudibud

GaudiBud - це компанія з виготовлення кованих виробів в Львові і Львівській області, що має власне масштабне виробництво, яке гарантуватиме дотримання технології та належну якість продукції. Ми пропонуємо повний цикл робіт: розробку, виготовлення та встановлення. Працюємо в різних стилях і напрямках. Здійснюємо як приватні замовлення, так і оптові поставки.

Кожен виріб наші майстри роблять з душею, займаючись улюбленою справою. Саме це зберігає актуальність і популярність кування в століття скла і пластика. Працюємо виключно з великими постачальниками матеріалів, вся продукція відповідає стандартам якості. Наші товари відрізняються своєю надійністю, міцністю і граціозністю. Ви можете знайти величезний асортимент кованих виробів в нашому каталозі або запропонувати свій варіант, і ми спільно з Вами знайдемо ідеальне рішення. Втілимо будь-яку ідею в життя!

Компанія GaudiBud - переваги співпраці з нами:

Ми цінуємо індивідуальність. Саме тому основна частина наших проектів - ексклюзивно розроблений дизайн на замовлення. Наші дизайнери творчо підходять до роботи і завжди уважно ставляться до побажань замовника. При розробці дизайн-проекту наші співробітники також підбирають найбільш підходящі матеріали індивідуально для кожного замовлення. Це забезпечує не тільки естетичну привабливість, але і функціональність, міцність і надійність виробів з ковкі.стульчік

Власне велике виробництво. Основною перевагою компанії "GaudiBud" є наявність власного великого виробничого комплексу, що дозволяє реалізовувати найскладніші замовлення в стислі терміни. У цьому наша відмінність від невеликих майстерень, які не завжди мають необхідний арсеналом технічних засобів для виконання різноманітних замовлень. Пріоритетом нашої компанії є випуск тільки високоякісної продукції.

Застосування високоефективного обладнання та технологій. Саме наявність високопродуктивних ковальських, гнуття і зварювальних верстатів від провідних німецьких виробників, і використання високоякісних антикорозійних і фарбувальних металів дає можливість забезпечити споживача якісною продукцією в стислі терміни. Перила лестніци. Разработанная система контролю відстежує дотримання всіх етапів технологічного процесу. Ми постійно працюємо над вдосконаленням нашої науково-виробничої бази, вивчаємо новітні досягнення техніки в області ковальського обладнання і в області дизайну кованих виробів.

Досвідчені співробітники. Кування вимагає величезного досвіду і таланту, а виготовлення міцних, якісних і красивих кованих виробів вимагає підходу справжнього майстра своєї справи. Звичайно, адже це дуже важка праця. Така робота вимагає великої уваги і багато часу. Тільки якщо майстер вкладає в роботу всю душу, володіє багатьма секретами і канонами майстерності, знає всі прийоми, він може зробити прекрасне і міцне виріб. Одні скажуть про наших ковалів - майстри, інші - таланти. Вони можуть виготовити для вас будь-який виріб і створити справжній витвір мистецтва!
Вигідні ціни та умови співпраці. Оскільки ми є виробником, ми пропонуємо конкурентні ціни без націнок посередників. Для великих і оптових покупців ми розробили спеціальні умови співпраці.
ескіз воріт

Виробництво кованих виробів включає кілька стадій:

  • Розробка ескізу та технічного завдання;
  • Кування - включає підготовку матеріалу і весь технологічний процес;
  • Шліфування і забарвлення спеціальним складом - захист від корозії і вологи, декорування.

Також всі турботи, пов'язані з установкою конструкції, можуть лягти на наші плечі. Це зручно - Ви можете не тільки купити ковані вироби, а й отримати всі гарантії на якісну установку і обслуговування.