Предмети інтер'єру

Замовити виріб з індивідуальним дизайном

Всі товари розділу

В останні роки в інтер'єри квартир і заміських будинків повертається мода на художні ковані вироби. Такі прикраси мають дуже багато переваг. Ковані предмети дуже міцні, так як зроблені з металу, тому можуть передаватися з покоління в покоління. Оформити такими виробами можна заміський будинок, квартиру, тому що вони добре поєднуються з будь-якими натуральними матеріалами: деревиною, склом, каменем.

Використовуючи ковані вироби в інтер'єрі, можна зробити оригінальний стильний дизайн, внести нотки затишку і старовини. Якщо повісити люстри, світильники, красиво розставити свічники, то інтер'єр кардинально зміниться. Добре підійде люстра під старовину на ланцюгах для вітальні, оформленої в класичному стилі. Біля вхідних дверей можна підвісити ковані ліхтарі, які будуть нагадувати про XVIII-XIX століттях. Такі свічники, встановлені в вітальні на столі або роялі, можуть створити відчуття того, що відкрилися двері казки.

Доповнити дизайн можуть інші ковані вироби, такі як підставки під квіти, решітка для каміну і підставка для аксесуарів. У передпокої добре виглядатимуть вішалки і ручки. Будь-які ковані вироби в інтер'єрі квартири зроблять її неповторною. Оригінально буде виглядати кована стінка в кухні-студії, як поділ зон на робочу і столову, а в спальні можна повісити велике дзеркало в кованій рамі, особливо, якщо на нього буде нанесена патина. У кутах вітальні можна встановити ковані скульптури.

Одне з головних місць в будь-якому будинку або квартирі - спальня, щоб зробити її оригінальною, можна вибрати будь-який ажурний візерунок ліжка, адже виконані з металу листочки, квіти, грона винограду завжди надають легкість. Красива ковані меблі в інтер'єрі - це міцні крісла і столик з крученими ніжками, стільниця якого може бути зроблена зі скла. Якщо вибирати обідній стіл для кухні з елементами ковки, то можна замовити стільницю з мармуру. Зовнішній вигляд таких меблів шляхетний, а про міцності і довговічності навіть не варто говорити. Використання таких виробів можливо в будь-якому дизайнерському стилі. Особливо добре поєднуються ковані вироби під старовину з бронзовими, світлими або скляними поверхнями, які відтіняють красу оригінальних предметів, виконаних вручну.

Ми пропонуємо Вам широкий асортимент унікальних виробів і при цьому вкладаємо в кожне з них частинку душі майстра. Ковані елементи виготовляються на зварювальних, ковальських і згинальних верстатах німецького виробництва. Ми використовуємо високоякісні антикорозійні і фарбувальні матеріали і виконуємо ваші замовлення в стислі терміни, надаючи граціозні і унікальні вироби.